II/5. A közfeladatot ellátó szerv által nyújtott vagy költségvetéséből finanszírozott közszolgáltatások megnevezése, tartalma, a közszolgáltatások igénybevételének rendje, a közszolgáltatásért fizetendő díj mértéke, az abból adott kedvezmények

 

A közszolgáltatás megnevezése

        temetkezési szolgáltatás

        temető üzemeltetés

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Temetkezési Kft „Temetkezés, temetkezést kiegészítő szolgáltatás” tevékenységet végez Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén a temetőkről és a temetkezésről szóló 1999. évi XLIII. törvény, a temetőkről é a temetkezésről szóló 1999. évi XLIII. törvény végrehajtásáról szóló 145/1999. (X.1.) Korm. rendelet és a Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata Közgyűlésének 16/2017. (IV.28.) önkormányzati rendelete alapján.

A közfeladatot ellátó szerv által nyújtott vagy költségvetéséből finanszírozott közszolgáltatások megnevezése, tartalma, a közszolgáltatások igénybevételének rendje, a közszolgáltatásért fizetendő díj mértéke, az abból adott kedvezmények